Suplování:   Pátek 24.9.2021

Změny v rozvrzích učitelů:

Dvořáčková Renata

2.hod

změna

UCE

4.C (1.sk)

(212)

 

Cejnarová Aneta

5.hod

supl. (Jež)

SPJ

1.B (1.sk)

(412)

 

Dobešová Jana

4.hod

supl. (Sol)

INF

2.D (2.sk)

(S3)

 

Dordová Aneta

3.hod

supl. (Jež)

SPJ

2.A (2.sk)

(J2)

 

Fridrich Pavel

5.hod

supl. (Sč)

ANJ

2.C (2.sk)

(J2)

 

Halfarová Lenka

6.hod

supl. (Sol)

INF

3.B (2.sk)

(202)

 

Jansová Barbora

3.hod

supl. (Sol)

INF

1.A (1.sk)

(102)

 

Jirasová Linda

3.hod

přesun <<

CDE

2.C

(203)

z 6.hod

 

6.hod

přesun >>

CDE

2.C

 

na 3.hod

Kalina Lukáš

2.hod

supl. (Mou)

HOZ

3.E

(312)

 

Kojanová Michaela

4.hod

přesun <<

SPV

3.C

(002)

z 20.9. 6.hod

Plzák Lukáš

3.hod

přesun <<

CJK

4.F

(302)

z 23.9. 7.hod

Prchalová Věnceslava

2.hod

supl. (Ste)

PRA

4.F

(302)

 

Scholzová Veronika

5.hod

supl. (Ste)

PRA

4.E

(122)

 

Táborová Sylvie

2.hod

změna

ANJ

2.B (2.sk)

(115)

 
 

6.hod

supl. (Sč)

ANJ

3.E (1.sk)

(312)

 

Tomáš Miloš

6.hod

supl. (Ste)

PRA

4.C

(115)

 

Vraná Brigita

1.hod

supl. (Žk)

FYZ

2.C

(203)

 

Zapletalová Blanka

4.hod

přesun <<

MAT

4.E

(122)

z 23.9. 1.hod

Zunová Jana

1.hod

přesun >>

UCE

2.A (2.sk)

 

na 5.hod

 

5.hod

přesun <<

UCE

2.A (2.sk)

(13)

z 1.hod

Žákovská Monika

3.hod

přesun >>

MAT

2.C

 

na 6.hod

 

6.hod

přesun <<

MAT

2.C

(203)

z 3.hod

Změny v rozvrzích tříd:

1.A

2.hod

SPJ

2.sk

 

odpadá

 

(Jež)

 

3.hod

INF

1.sk

(102)

supluje

Jansová Barbora

(Sol)

1.B

5.hod

SPJ

1.sk

(412)

supluje

Cejnarová Aneta

(Jež)

1.C

1.hod

INF

1.sk

 

odpadá

 

(Sol)

2.A

1.hod

UCE

2.sk

 

přesun >>

 

na 5.hod

 

3.hod

SPJ

2.sk

(J2)

supluje

Dordová Aneta

(Jež)

 

5.hod

UCE

2.sk

(13)

přesun <<

Zunová Jana

z 1.hod

2.B

2.hod

ANJ

2.sk

(115)

změna

Táborová Sylvie

 

2.C

1.hod

FYZ

 

(203)

supluje

Vraná Brigita

(Žk)

 

3.hod

CDE

 

(203)

přesun <<

Jirasová Linda

z 6.hod

 

5.hod

ANJ

2.sk

(J2)

supluje

Fridrich Pavel

(Sč)

 

6.hod

MAT

 

(203)

přesun <<

Žákovská Monika

z 3.hod

2.D

4.hod

INF

2.sk

(S3)

supluje

Dobešová Jana

(Sol)

3.A

7.hod

INF

2.sk

 

odpadá

 

(Sol)

3.B

1.hod

HOZ

   

odpadá

 

(Mou)

 

6.hod

INF

2.sk

(202)

supluje

Halfarová Lenka

(Sol)

3.C

4.hod

SPV

 

(002)

přesun <<

Kojanová Michaela

z 20.9. (Po) 6.hod

 

6.hod

BIO

   

odpadá

 

(Mou)

 

7.hod

BIO

   

odpadá

 

(Mou)

3.E

1.hod

SPJ

2.sk

 

odpadá

 

(Jež)

 

2.hod

HOZ

 

(312)

supluje

Kalina Lukáš

(Mou)

 

6.hod

ANJ

1.sk

(312)

supluje

Táborová Sylvie

(Sč)

3.F

6.hod

SPJ

1.sk

 

odpadá

 

(Jež)

4.A

7.hod

ANJ

1.sk

 

odpadá

 

(Sč)

4.C

2.hod

UCE

1.sk

(212)

změna

Dvořáčková Renata

 
 

6.hod

PRA

 

(115)

supluje

Tomáš Miloš

(Ste)

4.D

7.hod

PRA

   

odpadá

 

(Ste)

4.E

4.hod

MAT

 

(122)

přesun <<

Zapletalová Blanka

z 23.9. (Ct) 1.hod

 

5.hod

PRA

 

(122)

supluje

Scholzová Veronika

(Ste)

4.F

2.hod

PRA

 

(302)

supluje

Prchalová Věnceslava

(Ste)

 

3.hod

CJK

 

(302)

přesun <<

Plzák Lukáš

z 23.9. (Ct) 7.hod

 

 

Suplování:   Středa 29.9.2021

Nepřítomné třídy

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

1.A

ŠkA

ŠkA

ŠkA

ŠkA

ŠkA

ŠkA

ŠkA

ŠkA

ŠkA

ŠkA

ŠkA

ŠkA

1.B

ŠkA

ŠkA

ŠkA

ŠkA

ŠkA

ŠkA

ŠkA

ŠkA

ŠkA

ŠkA

ŠkA

ŠkA

1.C

ŠkA

ŠkA

ŠkA

ŠkA

ŠkA

ŠkA

ŠkA

ŠkA

ŠkA

ŠkA

ŠkA

ŠkA

1.D

ŠkA

ŠkA

ŠkA

ŠkA

ŠkA

ŠkA

ŠkA

ŠkA

ŠkA

ŠkA

ŠkA

ŠkA

1.E

ŠkA

ŠkA

ŠkA

ŠkA

ŠkA

ŠkA

ŠkA

ŠkA

ŠkA

ŠkA

ŠkA

ŠkA

1.F

ŠkA

ŠkA

ŠkA

ŠkA

ŠkA

ŠkA

ŠkA

ŠkA

ŠkA

ŠkA

ŠkA

ŠkA

Změny v rozvrzích učitelů:

Dvořáčková Renata

6.hod

supl. (Hru)

USW

4.F (2.sk)

(108)

 
 

7.hod

supl. (Hru)

USW

4.F (2.sk)

(108)

 

Barešová Ivana

2.hod

supl. (McI)

ANJ

4.C (2.sk)

(J3)

 
 

3.hod

odpadá

ANJ

1.A (2.sk)

 

Školní akce

 

6.hod

odpadá

ANJ

1.F (1.sk)

 

Školní akce

 

7.hod

odpadá

ANJ

1.C (2.sk)

 

Školní akce

Brabcová Klára

4.hod

supl. (Pn)

LIT

3.D

(415)

 

Brichová Helena

2.hod

odpadá

NEJ

1.E (1.sk)

 

Školní akce

 

3.hod

odpadá

NEJ

1.D (1.sk)

 

Školní akce

Brožová Simona

1.hod

odpadá

CHE

1.E

 

Školní akce

Dobešová Jana

6.hod

odpadá

CDE

1.A

 

Školní akce

Dordová Aneta

2.hod

supl. (Lp)

CJK

2.F

(212)

 
 

3.hod

supl. (Sch)

LIT

2.F

(212)

 
 

4.hod

odpadá

CJK

1.A

 

Školní akce

Fridrich Pavel

1.hod

odpadá

ANJ

1.D (2.sk)

 

Školní akce

 

5.hod

odpadá

ANJ

1.F (2.sk)

 

Školní akce

Holá Jana

2.hod

odpadá

PEK

1.A

 

Školní akce

 

4.hod

supl. (Kč)

EUP

3.A (EUP)

(13)

 
 

5.hod

odpadá

PEK

1.D

 

Školní akce

Hrušková Věra

1.- 12. hod Obecný pedagogický dozor

Jelínková Zuzana

1.hod

odpadá

TEV

1.A (Dív)

 

Školní akce

Ježková Monika

3.hod

odpadá

MAT

1.B

 

Školní akce

Ježová Romana

3.hod

odpadá

SPJ

1.D (2.sk)

 

Školní akce

 

5.hod

odpadá

SPJ

1.A (2.sk)

 

Školní akce

Jirasová Linda

1.hod

přesun >>

CDE

2.C

 

na 4.hod

 

4.hod

přesun <<

CDE

2.C

(203)

z 1.hod

 

7.hod

odpadá

SPV

1.D

 

Školní akce

Jůzová Ludmila

6.hod

supl. (Hf)

EKO

2.E

(215)

 

Kalina Lukáš

3.hod

odpadá

INF

1.F (1.sk)

 

Školní akce

 

4.hod

supl. (Hru)

INF

3.E (2.sk)

(S3)

 
 

5.hod

odpadá

INF

1.E (1.sk)

 

Školní akce

 

6.hod

supl. (Lp)

INF

2.F (2.sk)

(S3)

 

Kojanová Michaela

5.hod

odpadá

TEV

1.C (Dív)

 

Školní akce

Kosová Jana

3.hod

odpadá

PEK

1.E

 

Školní akce

Koušek Milan

5.hod

supl. (Hru)

UCE

3.F (2.sk)

(421)

 

Kuželková Lucie

3.hod

odpadá

ANJ

1.C (1.sk)

 

Školní akce

 

5.hod

odpadá

ANJ

1.A (1.sk)

 

Školní akce

Lepesantová Erika

1.- 12. hod Obecný pedagogický dozor

Lisá Šimona

1.hod

odpadá

ANJ

1.D (1.sk)

 

Školní akce

 

2.hod

supl. (Ste)

PRA

4.B

(206)

 

Martínková Tereza

1.- 12. hod Obecný pedagogický dozor

McIntoshová Vendula

1.- 12. hod Obecný pedagogický dozor

Molnárová Lucie

3.hod

supl. (Hf)

EKO

3.E

(304)

 

Pernicová Jana

1.- 12. hod Obecný pedagogický dozor

Pospíšilová Barbora

2.hod

supl. (Sch)

MAT

3.B

(215)

 
 

4.hod

odpadá

MAT

1.E

 

Školní akce

 

5.hod

supl. (Ste)

PRA

4.C

(112)

 
 

6.hod

odpadá

MAT

1.E (1.sk)

 

Školní akce

Prchalová Věnceslava

1.hod

odpadá

CJK

1.F

 

Školní akce

Ročková Irena

4.hod

supl. (Hf)

SEK

4.F (SEK3)+

(304)

 
 

6.hod

odpadá

NEJ

1.E (2.sk)

 

Školní akce

 

7.hod

odpadá

NEJ

1.C (1.sk)

 

Školní akce

Schwarzová Alena

5.hod

supl. (Hf)

EKO

4.F

(204)

 

Soldát Luboš

1.hod

přesun >>

INF

3.C (2.sk)

 

na 30.9. 1.hod

Stávková Zdeňka

2.hod

supl. (Hf)

EKO

3.F

(204)

 

Šeflová Kristina

3.hod

odpadá

NEJ

1.A (1.sk)

 

Školní akce

Štěpánová Květoslava

1.- 12. hod Obecný pedagogický dozor

Tomáš Miloš

5.hod

odpadá

INF

1.B (2.sk)

 

Školní akce

Tůmová Alena

3.hod

supl. (Kč)

UCE

3.C (2.sk)

(13)

 

Vraná Brigita

2.hod

odpadá

FYZ

1.F

 

Školní akce

 

4.hod

odpadá

MAT

1.F

 

Školní akce

 

5.hod

odpadá

MAT

1.F (1.sk)

 

Školní akce

 

6.hod

supl. (Pn)

MAT

4.C

(421)

 

Žákovská Monika

6.hod

odpadá

MAT

1.C

 

Školní akce

 

7.hod

odpadá

FYZ

1.A

 

Školní akce

Změny v rozvrzích tříd:

2.C

1.hod

CDE

   

přesun >>

 

na 4.hod

 

4.hod

CDE

 

(203)

přesun <<

Jirasová Linda

z 1.hod

2.E

6.hod

EKO

 

(215)

supluje

Jůzová Ludmila

(Hf)

2.F

2.hod

CJK

 

(212)

supluje

Dordová Aneta

(Lp)

 

3.hod

LIT

 

(212)

supluje

Dordová Aneta

(Sch)

 

6.hod

INF

2.sk

(S3)

supluje

Kalina Lukáš

(Lp)

3.A

4.hod

EUP

EUP

(13)

supluje

Holá Jana

(Kč)

3.B

2.hod

MAT

 

(215)

supluje

Pospíšilová Barbora

(Sch)

3.C

1.hod

INF

2.sk

 

přesun >>

 

na 30.9. (Ct) 1.hod

 

2.hod

EKO

   

odpadá

 

(Kč)

 

3.hod

UCE

2.sk

(13)

supluje

Tůmová Alena

(Kč)

3.D

4.hod

LIT

 

(415)

supluje

Brabcová Klára

(Pn)

3.E

3.hod

EKO

 

(304)

supluje

Molnárová Lucie

(Hf)

 

4.hod

INF

2.sk

(S3)

supluje

Kalina Lukáš

(Hru)

 

7.hod

ANJ

2.sk

 

odpadá

 

(McI)

3.F

2.hod

EKO

 

(204)

supluje

Stávková Zdeňka

(Hf)

 

5.hod

UCE

2.sk

(421)

supluje

Koušek Milan

(Hru)

4.A

6.hod

PRA

   

odpadá

 

(Ste)

4.B

2.hod

PRA

 

(206)

supluje

Lisá Šimona

(Ste)

4.C

1.hod

PRA

   

odpadá

 

(Ste)

 

2.hod

ANJ

2.sk

(J3)

supluje

Barešová Ivana

(McI)

 

4.hod

SEK

SEK3

(304)

supluje

Ročková Irena

(Hf)

 

5.hod

PRA

 

(112)

supluje

Pospíšilová Barbora

(Ste)

 

6.hod

MAT

 

(421)

supluje

Vraná Brigita

(Pn)

 

7.hod

LIT

   

odpadá

 

(Pn)

4.E

6.hod

TEV

   

odpadá

 

(Mar)

 

7.hod

TEV

   

odpadá

 

(Mar)

4.F

1.hod

FRJ

2.sk

 

odpadá

 

(Lp)

 

4.hod

SEK

SEK3

(304)

supluje

Ročková Irena

(Hf)

 

5.hod

EKO

 

(204)

supluje

Schwarzová Alena

(Hf)

 

6.hod

USW

2.sk

(108)

supluje

Dvořáčková Renata

(Hru)

 

7.hod

USW

2.sk

(108)

supluje

Dvořáčková Renata

(Hru)

Pedagogický dohled u třídy:

1.A, 1.- 12. hod - Štěpánová Květoslava

1.B, 1.- 12. hod - McIntoshová Vendula

1.C, 1.- 12. hod - Hrušková Věra

1.D, 1.- 12. hod - Pernicová Jana

1.E, 1.- 12. hod - Martínková Tereza

1.F, 1.- 12. hod - Lepesantová Erika

 

 

Suplování:   Čtvrtek 30.9.2021

Nepřítomné třídy

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

1.A

ŠkA

ŠkA

ŠkA

ŠkA

ŠkA

ŠkA

ŠkA

ŠkA

ŠkA

ŠkA

ŠkA

ŠkA

1.B

ŠkA

ŠkA

ŠkA

ŠkA

ŠkA

ŠkA

ŠkA

ŠkA

ŠkA

ŠkA

ŠkA

ŠkA

1.C

ŠkA

ŠkA

ŠkA

ŠkA

ŠkA

ŠkA

ŠkA

ŠkA

ŠkA

ŠkA

ŠkA

ŠkA

1.D

ŠkA

ŠkA

ŠkA

ŠkA

ŠkA

ŠkA

ŠkA

ŠkA

ŠkA

ŠkA

ŠkA

ŠkA

1.E

ŠkA

ŠkA

ŠkA

ŠkA

ŠkA

ŠkA

ŠkA

ŠkA

ŠkA

ŠkA

ŠkA

ŠkA

1.F

ŠkA

ŠkA

ŠkA

ŠkA

ŠkA

ŠkA

ŠkA

ŠkA

ŠkA

ŠkA

ŠkA

ŠkA

Změny v rozvrzích učitelů:

Dvořáčková Renata

1.hod

supl. (Štp)

USW

4.C (1.sk)

(202)

 

Barešová Ivana

2.hod

supl. (McI)

ANJ

4.B (2.sk)

(206)

 
 

5.hod

změna

ANJ

3.C (1.sk)

(315)

 
 

6.hod

přesun <<

ANJ

3.F (2.sk)

(315)

z 7.hod

 

7.hod

přesun >>

ANJ

3.F (2.sk)

 

na 6.hod

Beneš Václav

1.hod

odpadá

CDE

1.E

 

Školní akce

 

2.hod

odpadá

CDE

1.C

 

Školní akce

 

3.hod

odpadá

CDE

1.D

 

Školní akce

Brabcová Klára

3.hod

odpadá

CJK

1.B (1.sk)

 

Školní akce

 

6.hod

odpadá

CJK

1.B (2.sk)

 

Školní akce

Brichová Helena

3.hod

supl. (Mar)

TEV

2.A (Dív)

(303)

 
 

5.hod

odpadá

NEJ

1.D (1.sk)

 

Školní akce

Cejnarová Aneta

2.hod

supl. (Hru)

UCE

4.F (2.sk)

(307)

 

Dobešová Jana

1.hod

odpadá

CDE

1.A

 

Školní akce

Fridrich Pavel

4.hod

odpadá

ANJ

1.F (2.sk)

 

Školní akce

 

5.hod

supl. (Lp)

ANJ

4.F (2.sk)

(107)

 

Holá Jana

1.hod

odpadá

PEK

1.C

 

Školní akce

 

2.hod

supl. (Dor)

PEK

2.F (1.sk)

(108)

 
 

7.hod

odpadá

PEK

1.F

 

Školní akce

Hrušková Věra

1.- 12. hod Obecný pedagogický dozor

Humler Martin

10.hod

odpadá

TEV

1.C (TEVh)+

 

Školní akce

 

11.hod

odpadá

TEV

1.C (TEVh)+

 

Školní akce

Ježová Romana

1.hod

přesun >>

SPJ

3.F (1.sk)

 

na 2.hod

 

2.hod

přesun <<

SPJ

3.F (1.sk)

(J2)

z 1.hod

 

6.hod

supl. (McI)

SPJ

3.E (2.sk)

(312)

 

Kalina Lukáš

4.hod

odpadá

INF

1.F (1.sk)

 

Školní akce

 

5.hod

supl. (Pn)

CJK

3.F (2.sk)

(204)

 
 

7.hod

odpadá

INF

1.B (1.sk)

 

Školní akce

Kojanová Michaela

1.hod

odpadá

SPV

1.B

 

Školní akce

 

4.hod

odpadá

SPV

1.E

 

Školní akce

Kosová Jana

4.hod

odpadá

PEK

1.B

 

Školní akce

Kuželková Lucie

5.hod

odpadá

ANJ

1.A (1.sk)

 

Školní akce

 

6.hod

supl. (Hf)

EKO

4.F (2.sk)

(103)

 

Lepesantová Erika

1.- 12. hod Obecný pedagogický dozor

Lisá Šimona

4.hod

odpadá

ANJ

1.D (1.sk)

 

Školní akce

 

5.hod

supl. (McI)

ANJ

4.E (2.sk)

(122)

 

Loeblová Martina

5.hod

odpadá

EKO

1.B

 

Školní akce

 

6.hod

odpadá

EKO

1.E

 

Školní akce

Martínková Tereza

1.- 12. hod Obecný pedagogický dozor

McIntoshová Vendula

1.- 12. hod Obecný pedagogický dozor

Molnárová Lucie

2.hod

supl. (Štp)

EKO

4.C (2.sk)

(102)

 

Moudrý Jakub

4.hod

supl. (Lp)

HOZ

2.E

(304)

 

Pernicová Jana

1.- 12. hod Obecný pedagogický dozor

Pospíšilová Barbora

2.hod

odpadá

MAT

1.D

 

Školní akce

Procházková Jana

3.hod

odpadá

SPJ

1.C (2.sk)

 

Školní akce

Ročková Irena

3.hod

supl. (Štp)

UCE

4.C (2.sk)

(115)

 
 

4.hod

odpadá

NEJ

1.C (1.sk)

 

Školní akce

Sedláčková Milena

5.hod

supl. (Hru)

AJZ

3.E (1.sk)

(102)

 

Scholzová Veronika

4.hod

odpadá

BIO

1.A

 

Školní akce

Soldát Luboš

1.hod

přesun <<

INF

3.C (2.sk)

(13)

z 29.9. 1.hod

 

3.hod

odpadá

INF

1.E (2.sk)

 

Školní akce

Šeflová Kristina

4.hod

supl. (Hf)

MIE

3.E (MIE)+

(204)

 

Štěpánová Květoslava

1.- 12. hod Obecný pedagogický dozor

Tomáš Miloš

3.hod

supl. (Hf)

MIE

3.E (MIE)+

(204)

 
 

4.hod

supl. (Hru)

UCE

4.D (1.sk)

(112)

 
 

6.hod

supl. (Lp)

FRJ

2.F (2.sk)

(212)

 

Tůmová Alena

1.hod

přesun >>

UCE

4.F (1.sk)

 

na 5.hod

 

5.hod

přesun <<

UCE

4.F (1.sk)

(302)

z 1.hod

Vraná Brigita

2.hod

odpadá

FYZ

1.B

 

Školní akce

 

5.hod

přesun <<

FYZ

2.E

(304)

z 6.hod

 

6.hod

přesun >>

FYZ

2.E

 

na 5.hod

 

7.hod

odpadá

FYZ

1.D

 

Školní akce

Zapletalová Blanka

7.hod

supl. (Hru)

MAT

4.E (1.sk)

(122)

 
 

7.hod

spojeno (Štp)

MAT

4.E (2.sk)

(122)

 

Žákovská Monika

3.hod

odpadá

MAT

1.C (1.sk)

 

Školní akce

 

4.hod

odpadá

MAT

1.C (2.sk)

 

Školní akce

 

5.hod

odpadá

MAT

1.C

 

Školní akce

 

7.hod

odpadá

FYZ

1.C

 

Školní akce

Změny v rozvrzích tříd:

2.A

3.hod

TEV

Dív

(303)

supluje

Brichová Helena

(Mar)

2.E

4.hod

HOZ

 

(304)

supluje

Moudrý Jakub

(Lp)

 

5.hod

FYZ

 

(304)

přesun <<

Vraná Brigita

z 6.hod

 

6.hod

FYZ

   

přesun >>

 

na 5.hod

 

7.hod

CDE

   

odpadá

 

(Lp)

2.F

2.hod

PEK

1.sk

(108)

supluje

Holá Jana

(Dor)

 

6.hod

FRJ

2.sk

(212)

supluje

Tomáš Miloš

(Lp)

3.B

3.hod

MIE

MIE

(204)

supluje

Tomáš Miloš

(Hf)

 

4.hod

MIE

MIE

(204)

supluje

Šeflová Kristina

(Hf)

3.C

1.hod

INF

2.sk

(13)

přesun <<

Soldát Luboš

z 29.9. (St) 1.hod

 

3.hod

MIE

MIE

(204)

supluje

Tomáš Miloš

(Hf)

 

4.hod

MIE

MIE

(204)

supluje

Šeflová Kristina

(Hf)

 

5.hod

ANJ

1.sk

(315)

změna

Barešová Ivana

 

3.D

3.hod

MIE

MIE

(204)

supluje

Tomáš Miloš

(Hf)

 

4.hod

MIE

MIE

(204)

supluje

Šeflová Kristina

(Hf)

3.E

3.hod

MIE

MIE

(204)

supluje

Tomáš Miloš

(Hf)

 

4.hod

MIE

MIE

(204)

supluje

Šeflová Kristina

(Hf)

 

5.hod

AJZ

1.sk

(102)

supluje

Sedláčková Milena

(Hru)

 

6.hod

SPJ

2.sk

(312)

supluje

Ježová Romana

(McI)

3.F

1.hod

SPJ

1.sk

 

přesun >>

 

na 2.hod

 

2.hod

SPJ

1.sk

(J2)

přesun <<

Ježová Romana

z 1.hod

 

3.hod

MIE

MIE

(204)

supluje

Tomáš Miloš

(Hf)

 

4.hod

MIE

MIE

(204)

supluje

Šeflová Kristina

(Hf)

 

5.hod

CJK

2.sk

(204)

supluje

Kalina Lukáš

(Pn)

 

6.hod

ANJ

2.sk

(315)

přesun <<

Barešová Ivana

z 7.hod

 

7.hod

ANJ

2.sk

 

přesun >>

 

na 6.hod

4.B

2.hod

ANJ

2.sk

(206)

supluje

Barešová Ivana

(McI)

 

6.hod

TEV

   

odpadá

 

(Mar)

 

7.hod

TEV

   

odpadá

 

(Mar)

4.C

1.hod

USW

1.sk

(202)

supluje

Dvořáčková Renata

(Štp)

 

2.hod

EKO

2.sk

(102)

supluje

Molnárová Lucie

(Štp)

 

3.hod

UCE

2.sk

(115)

supluje

Ročková Irena

(Štp)

4.D

4.hod

UCE

1.sk

(112)

supluje

Tomáš Miloš

(Hru)

4.E

5.hod

ANJ

2.sk

(122)

supluje

Lisá Šimona

(McI)

 

7.hod

MAT

1.sk

(122)

supluje

Zapletalová Blanka

(Hru)

 

7.hod

MAT

2.sk

(122)

spojí

Zapletalová Blanka

(Štp)

4.F

1.hod

UCE

1.sk

 

přesun >>

 

na 5.hod

 

2.hod

UCE

2.sk

(307)

supluje

Cejnarová Aneta

(Hru)

 

5.hod

ANJ

2.sk

(107)

supluje

Fridrich Pavel

(Lp)

 

5.hod

UCE

1.sk

(302)

přesun <<

Tůmová Alena

z 1.hod

 

6.hod

EKO

2.sk

(103)

supluje

Kuželková Lucie

(Hf)

Pedagogický dohled u třídy:

1.A, 1.- 12. hod - Štěpánová Květoslava

1.B, 1.- 12. hod - McIntoshová Vendula

1.C, 1.- 12. hod - Hrušková Věra

1.D, 1.- 12. hod - Pernicová Jana

1.E, 1.- 12. hod - Martínková Tereza

1.F, 1.- 12. hod - Lepesantová Erika

 

 

Suplování:   Pátek 1.10.2021

Nepřítomné třídy

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

1.A

ŠkA

ŠkA

ŠkA

ŠkA

ŠkA

ŠkA

ŠkA

ŠkA

ŠkA

ŠkA

ŠkA

ŠkA

1.B

ŠkA

ŠkA

ŠkA

ŠkA

ŠkA

ŠkA

ŠkA

ŠkA

ŠkA

ŠkA

ŠkA

ŠkA

1.C

ŠkA

ŠkA

ŠkA

ŠkA

ŠkA

ŠkA

ŠkA

ŠkA

ŠkA

ŠkA

ŠkA

ŠkA

1.D

ŠkA

ŠkA

ŠkA

ŠkA

ŠkA

ŠkA

ŠkA

ŠkA

ŠkA

ŠkA

ŠkA

ŠkA

1.E

ŠkA

ŠkA

ŠkA

ŠkA

ŠkA

ŠkA

ŠkA

ŠkA

ŠkA

ŠkA

ŠkA

ŠkA

1.F

ŠkA

ŠkA

ŠkA

ŠkA

ŠkA

ŠkA

ŠkA

ŠkA

ŠkA

ŠkA

ŠkA

ŠkA

Změny v rozvrzích učitelů:

Barešová Ivana

3.hod

supl. (McI)

ANJ

4.E (2.sk)

(412)

 
 

5.hod

odpadá

ANJ

1.C (2.sk)

 

Školní akce

Beneš Václav

1.hod

supl. (Lp)

CDE

2.F

(212)

 
 

2.hod

odpadá

CDE

1.E

 

Školní akce

 

4.hod

supl. (Kč)

EUP

2.A (EUP)

(13)

 

Brabcová Klára

7.hod

odpadá

CJK

1.E

 

Školní akce

Brožová Simona

1.hod

odpadá

CHE

1.E

 

Školní akce

 

2.hod

odpadá

CHE

1.C

 

Školní akce

 

3.hod

odpadá

CHE

1.B

 

Školní akce

 

4.hod

supl. (Pn)

LIT

3.D

(415)

 
 

5.hod

supl. (Lp)

FRJ

2.F (2.sk)

(J3)

 

Dobešová Jana

6.hod

supl. (Štp)

NEJ

3.B (1.sk)

(215)

 

Dordová Aneta

3.hod

supl. (Kč)

EKO

3.C

(002)

 

Fridrich Pavel

3.hod

odpadá

ANJ

1.F (2.sk)

 

Školní akce

 

5.hod

přesun <<

ANJ

4.F (2.sk)

(303)

z 7.hod

 

7.hod

přesun >>

ANJ

4.F (2.sk)

 

na 5.hod

Holá Jana

3.hod

odpadá

PEK

1.C

 

Školní akce

 

5.hod

odpadá

PEK

1.A

 

Školní akce

 

6.hod

supl. (Hru)

UCE

4.D (1.sk)

(112)

 

Horáčková Hana

6.hod

odpadá

RUJ

1.B (2.sk)

 

Školní akce

Hrušková Věra

1.- 12. hod Obecný pedagogický dozor

Jelínková Zuzana

1.- 7. hod Obecný pedagogický dozor

Ježová Romana

2.hod

supl. (McI)

SPJ

4.B (2.sk)

(J4)

 
 

5.hod

odpadá

SPJ

1.B (1.sk)

 

Školní akce

Jirasová Linda

3.hod

supl. (Hf)

EKO

3.E

(204)

 
 

7.hod

odpadá

SPV

1.F

 

Školní akce

Kalina Lukáš

4.hod

supl. (McI)

ANJ

4.B (2.sk)

(321)

 
 

7.hod

odpadá

INF

1.C (2.sk)

 

Školní akce

Kojanová Michaela

6.hod

supl. (Pn)

CJK

3.D (2.sk)

(415)

 

Kosová Jana

7.hod

odpadá

PEK

1.B

 

Školní akce

Kuželková Lucie

2.hod

odpadá

ANJ

1.A (1.sk)

 

Školní akce

 

5.hod

supl. (Pn)

LIT

3.F

(204)

 
 

7.hod

supl. (McI)

ANJ

4.C (2.sk)

(J3)

 

Lepesantová Erika

1.- 12. hod Obecný pedagogický dozor

Lisá Šimona

3.hod

odpadá

ANJ

1.E (2.sk)

 

Školní akce

Loeblová Martina

2.hod

supl. (Kč)

UCE

3.C (2.sk)

(002)

 
 

6.hod

odpadá

EKO

1.E

 

Školní akce

Martínková Tereza

1.- 12. hod Obecný pedagogický dozor

McIntoshová Vendula

1.- 12. hod Obecný pedagogický dozor

Moudrý Jakub

4.hod

změna

BIO

3.C

(002)

 
 

6.hod

změna

HOZ

3.C

(304)

 

Pernicová Jana

1.- 12. hod Obecný pedagogický dozor

Pospíšilová Barbora

3.hod

přesun <<

MAT

3.B

(315)

z 7.hod

 

5.hod

odpadá

MAT

1.E

 

Školní akce

 

7.hod

přesun >>

MAT

3.B

 

na 3.hod

Prchalová Věnceslava

1.hod

odpadá

LIT

1.F

 

Školní akce

Procházková Jana

1.hod

odpadá

SPJ

1.C (2.sk)

 

Školní akce

Ročková Irena

3.hod

odpadá

NEJ

1.F (1.sk)

 

Školní akce

 

4.hod

supl. (Štp)

NEJ

2.E (2.sk)

(412)

 
 

5.hod

odpadá

NEJ

1.C (1.sk)

 

Školní akce

Sedláčková Milena

3.hod

odpadá

ANJ

1.E (1.sk)

 

Školní akce

Soldát Luboš

1.hod

supl. (Hru)

INF

3.E (1.sk)

(202)

 
 

2.hod

supl. (Lp)

INF

3.F (2.sk)

(102)

 
 

3.hod

odpadá

INF

1.A (1.sk)

 

Školní akce

Stávková Zdeňka

3.hod

supl. (Hru)

USW

4.E (1.sk)

(S3)

 

Štěpánová Květoslava

1.- 12. hod Obecný pedagogický dozor

Tomáš Miloš

5.hod

odpadá

INF

1.B (2.sk)

 

Školní akce

Tůmová Alena

2.hod

supl. (Hru)

USW

4.E (1.sk)

(S3)

 

Vraná Brigita

2.hod

odpadá

FYZ

1.D

 

Školní akce

Zapletalová Blanka

4.hod

supl. (Hf)

HOZ

3.F

(204)

 

Zunová Jana

5.hod

navíc

USW

4.F (1.sk)

(202)

 

Žákovská Monika

4.hod

supl. (Hru)

UCE

3.E (2.sk)

(312)

 

Změny v rozvrzích tříd:

2.A

4.hod

EUP

EUP

(13)

supluje

Beneš Václav

(Kč)

2.B

1.hod

TEV

Dív

 

odpadá

 

(Mar)

2.E

4.hod

NEJ

2.sk

(412)

supluje

Ročková Irena

(Štp)

2.F

1.hod

CDE

 

(212)

supluje

Beneš Václav

(Lp)

 

5.hod

FRJ

2.sk

(J3)

supluje

Brožová Simona

(Lp)

3.B

3.hod

MAT

 

(315)

přesun <<

Pospíšilová Barbora

z 7.hod

 

6.hod

NEJ

1.sk

(215)

supluje

Dobešová Jana

(Štp)

 

7.hod

MAT

   

přesun >>

 

na 3.hod

3.C

2.hod

UCE

2.sk

(002)

supluje

Loeblová Martina

(Kč)

 

3.hod

EKO

 

(002)

supluje

Dordová Aneta

(Kč)

 

4.hod

BIO

 

(002)

změna

Moudrý Jakub

 
 

6.hod

HOZ

 

(304)

změna

Moudrý Jakub

 

3.D

4.hod

LIT

 

(415)

supluje

Brožová Simona

(Pn)

 

6.hod

CJK

2.sk

(415)

supluje

Kojanová Michaela

(Pn)

3.E

1.hod

INF

1.sk

(202)

supluje

Soldát Luboš

(Hru)

 

3.hod

EKO

 

(204)

supluje

Jirasová Linda

(Hf)

 

4.hod

UCE

2.sk

(312)

supluje

Žákovská Monika

(Hru)

3.F

2.hod

INF

2.sk

(102)

supluje

Soldát Luboš

(Lp)

 

4.hod

HOZ

 

(204)

supluje

Zapletalová Blanka

(Hf)

 

5.hod

LIT

 

(204)

supluje

Kuželková Lucie

(Pn)

4.B

2.hod

SPJ

2.sk

(J4)

supluje

Ježová Romana

(McI)

 

4.hod

ANJ

2.sk

(321)

supluje

Kalina Lukáš

(McI)

4.C

1.hod

EKO

   

odpadá

 

(Štp)

 

2.hod

UCE

2.sk

 

odpadá

 

(Štp)

 

7.hod

ANJ

2.sk

(J3)

supluje

Kuželková Lucie

(McI)

4.D

6.hod

UCE

1.sk

(112)

supluje

Holá Jana

(Hru)

4.E

2.hod

USW

1.sk

(S3)

supluje

Tůmová Alena

(Hru)

 

3.hod

ANJ

2.sk

(412)

supluje

Barešová Ivana

(McI)

 

3.hod

USW

1.sk

(S3)

supluje

Stávková Zdeňka

(Hru)

4.F

5.hod

USW

1.sk

(202)

navíc

Zunová Jana

 
 

5.hod

ANJ

2.sk

(303)

přesun <<

Fridrich Pavel

z 7.hod

 

5.hod

EKO

   

odpadá

 

(Hf)

 

7.hod

ANJ

2.sk

 

přesun >>

 

na 5.hod

Pedagogický dohled u třídy:

1.A, 1.- 12. hod - Štěpánová Květoslava

1.B, 1.- 12. hod - McIntoshová Vendula

1.C, 1.- 12. hod - Hrušková Věra

1.D, 1.- 12. hod - Pernicová Jana

1.E, 1.- 12. hod - Martínková Tereza

1.F, 1.- 12. hod - Lepesantová Erika

 

Zpracováno v systému Bakaláři