Suplování: Úterý 2.4.2024
Změny v rozvrzích učitelů: |
||||||
Kučera Martin |
3.hod |
změna |
EKO |
1.E |
(103) |
|
Beneš Václav |
2.hod |
supl. (Há) |
PEK |
2.B (1.sk) |
(S4) |
|
Brichová Helena |
3.hod |
změna |
SNJ |
4.E (SNJ)+ |
(415) |
|
Brožová Simona |
1.hod |
změna |
CHE |
1.E |
(122) |
|
2.hod |
změna |
CHE |
2.A |
(107) |
||
4.hod |
změna |
CHE |
2.D |
(312) |
||
Cvan Vojtěch |
7.hod |
změna |
HOZ |
2.A |
(115) |
|
Gondžúr Jakub |
2.hod |
supl. (Tům) |
UCE |
3.D (2.sk) |
(421) |
|
Grosová Klára |
4.hod |
změna |
ANJ |
2.E (1.sk) |
(Sál) |
|
5.hod |
změna |
ANJ |
2.A (2.sk) |
(112) |
||
6.hod |
supl. (Há) |
PEK |
2.B (2.sk) |
(307) |
||
Hobzová Adéla |
3.hod |
změna |
SPV |
2.A |
(107) |
|
Hrušková Věra |
4.hod |
změna |
UCE |
3.E (1.sk) |
(122) |
|
Kalová Martina |
5.hod |
změna |
SPJ |
1.E (2.sk) |
(115) |
|
Lepesantová Erika |
2.hod |
změna |
FRJ |
3.F (2.sk) |
(415) |
|
McIntoshová Vendula |
3.hod |
supl. (Sč) |
ANJ |
3.E (1.sk) |
(112) |
|
Michálková Martina |
6.hod |
změna |
LIT |
1.E |
(122) |
|
7.hod |
změna |
CJK |
2.E (2.sk) |
(312) |
||
Prchalová Věnceslava |
5.hod |
supl. (Há) |
PEK |
2.D (2.sk) |
(S1) |
|
Procházková Jana |
4.hod |
přesun << |
SPJ |
1.D (2.sk) |
(105) |
z 7.hod |
7.hod |
přesun >> |
SPJ |
1.D (2.sk) |
na 4.hod |
||
Ročková Irena |
3.hod |
změna |
NEJ |
1.D (1.sk) |
(312) |
|
Sedláčková Milena |
1.hod |
přesun >> |
ANJ |
4.C (2.sk) |
na 5.4. 7.hod |
|
Soldát Luboš |
2.hod |
změna |
INF |
1.E (2.sk) |
(105) |
|
Staňková Lenka |
4.hod |
supl. (Há) |
PEK |
2.A (2.sk) |
(102) |
|
5.hod |
změna |
ANJ |
2.C (1.sk) |
(321) |
||
Šandová Tereza |
2.hod |
změna |
SPJ |
1.G (1.sk) |
(307) |
|
Štěpánová Květoslava |
1.hod |
změna |
UCE |
2.A (2.sk) |
(107) |
|
5.hod |
změna |
UCE |
2.D (1.sk) |
(415) |
||
Vraná Brigita |
6.hod |
změna |
MAT |
2.A |
(115) |
|
Žákovská Monika |
4.hod |
změna |
MAT |
1.E |
(112) |
|
7.hod |
změna |
FYZ |
1.E |
(122) |
Změny v rozvrzích tříd: |
|||||||
1.D |
3.hod |
NEJ |
1.sk |
(312) |
změna |
Ročková Irena |
|
4.hod |
SPJ |
2.sk |
(105) |
přesun << |
Procházková Jana |
z 7.hod |
|
7.hod |
SPJ |
2.sk |
přesun >> |
na 4.hod |
|||
1.E |
1.hod |
CHE |
(122) |
změna |
Brožová Simona |
||
2.hod |
INF |
2.sk |
(105) |
změna |
Soldát Luboš |
||
3.hod |
EKO |
(103) |
změna |
Kučera Martin |
|||
4.hod |
MAT |
(112) |
změna |
Žákovská Monika |
|||
5.hod |
SPJ |
2.sk |
(115) |
změna |
Kalová Martina |
||
6.hod |
LIT |
(122) |
změna |
Michálková Martina |
|||
7.hod |
FYZ |
(122) |
změna |
Žákovská Monika |
|||
1.G |
2.hod |
SPJ |
1.sk |
(307) |
změna |
Šandová Tereza |
|
2.A |
1.hod |
UCE |
2.sk |
(107) |
změna |
Štěpánová Květoslava |
|
2.hod |
CHE |
(107) |
změna |
Brožová Simona |
|||
3.hod |
SPV |
(107) |
změna |
Hobzová Adéla |
|||
4.hod |
PEK |
2.sk |
(102) |
supluje |
Staňková Lenka |
(Há) |
|
5.hod |
ANJ |
2.sk |
(112) |
změna |
Grosová Klára |
||
6.hod |
MAT |
(115) |
změna |
Vraná Brigita |
|||
7.hod |
HOZ |
(115) |
změna |
Cvan Vojtěch |
|||
2.B |
2.hod |
PEK |
1.sk |
(S4) |
supluje |
Beneš Václav |
(Há) |
6.hod |
PEK |
2.sk |
(307) |
supluje |
Grosová Klára |
(Há) |
|
2.C |
5.hod |
ANJ |
1.sk |
(321) |
změna |
Staňková Lenka |
|
2.D |
4.hod |
CHE |
(312) |
změna |
Brožová Simona |
||
5.hod |
UCE |
1.sk |
(415) |
změna |
Štěpánová Květoslava |
||
5.hod |
PEK |
2.sk |
(S1) |
supluje |
Prchalová Věnceslava |
(Há) |
|
7.hod |
PEK |
1.sk |
odpadá |
(Há) |
|||
2.E |
4.hod |
ANJ |
1.sk |
(Sál) |
změna |
Grosová Klára |
|
7.hod |
CJK |
2.sk |
(312) |
změna |
Michálková Martina |
||
3.B |
1.hod |
UCE |
2.sk |
odpadá |
(Tům) |
||
3.D |
2.hod |
UCE |
2.sk |
(421) |
supluje |
Gondžúr Jakub |
(Tům) |
3.E |
3.hod |
ANJ |
1.sk |
(112) |
supluje |
McIntoshová Vendula |
(Sč) |
4.hod |
UCE |
1.sk |
(122) |
změna |
Hrušková Věra |
||
3.F |
2.hod |
FRJ |
2.sk |
(415) |
změna |
Lepesantová Erika |
|
4.B |
3.hod |
SNJ |
SNJ |
(415) |
změna |
Brichová Helena |
|
4.C |
1.hod |
ANJ |
2.sk |
přesun >> |
na 5.4. (Pá) 7.hod |
||
4.D |
3.hod |
SNJ |
SNJ |
(415) |
změna |
Brichová Helena |
|
4.E |
3.hod |
SNJ |
SNJ |
(415) |
změna |
Brichová Helena |
Suplování: Středa 3.4.2024
Změny v rozvrzích učitelů: |
||||||
Beneš Václav |
2.hod |
změna |
DEJ |
1.A |
(415) |
|
Beránková Václava |
3.hod |
změna |
EKO |
4.B |
(204) |
|
Brožová Simona |
2.hod |
změna |
CHE |
2.A |
(107) |
|
Cejnarová Aneta |
5.hod |
změna |
EKO |
2.A |
(103) |
|
Cvan Vojtěch |
6.hod |
změna |
HOZ |
2.A |
(105) |
|
Dobešová Jana |
4.hod |
změna |
NEJ |
2.D (1.sk) |
(J3) |
|
5.hod |
změna |
NEJ |
2.D (2.sk) |
(312) |
||
Fridrich Pavel |
7.hod |
změna |
ANJ |
1.A (2.sk) |
(212) |
|
Halfarová Lenka |
3.hod |
změna |
EKO |
3.F |
(207) |
|
Hobzová Adéla |
1.hod |
změna |
SPV |
2.A |
(002) |
|
Hrbková Angelika |
5.hod |
změna |
EKO |
1.D |
(415) |
|
Ježková Monika |
3.hod |
změna |
MAT |
4.E |
(312) |
|
Kalina Lukáš |
7.hod |
změna |
PSY |
4.F (PSY)+ |
(13) |
|
8.hod |
změna |
PSY |
4.F (PSY)+ |
(13) |
||
Kalová Martina |
4.hod |
změna |
SPJ |
1.E (2.sk) |
(112) |
|
Klopacz David Joseph |
3.hod |
změna |
ANJ |
2.A (2.sk) |
(J1) |
|
Kmeťová Lenka |
2.hod |
změna |
ANJ |
1.E (2.sk) |
(S1) |
|
Malášková Zuzana |
3.hod |
změna |
NEJ |
1.A (1.sk) |
(J3) |
|
Michálková Martina |
5.hod |
změna |
CJK |
1.E (2.sk) |
(112) |
|
Tůmová Alena |
1.hod |
přesun << |
UCE |
3.D (2.sk) |
(421) |
z 5.4. 7.hod |
Žákovská Monika |
3.hod |
změna |
MAT |
1.E |
(112) |
Změny v rozvrzích tříd: |
|||||||
1.A |
2.hod |
DEJ |
(415) |
změna |
Beneš Václav |
||
3.hod |
NEJ |
1.sk |
(J3) |
změna |
Malášková Zuzana |
||
7.hod |
ANJ |
2.sk |
(212) |
změna |
Fridrich Pavel |
||
1.D |
5.hod |
EKO |
(415) |
změna |
Hrbková Angelika |
||
1.E |
2.hod |
ANJ |
2.sk |
(S1) |
změna |
Kmeťová Lenka |
|
3.hod |
MAT |
(112) |
změna |
Žákovská Monika |
|||
4.hod |
SPJ |
2.sk |
(112) |
změna |
Kalová Martina |
||
5.hod |
CJK |
2.sk |
(112) |
změna |
Michálková Martina |
||
2.A |
1.hod |
SPV |
(002) |
změna |
Hobzová Adéla |
||
2.hod |
CHE |
(107) |
změna |
Brožová Simona |
|||
3.hod |
ANJ |
2.sk |
(J1) |
změna |
Klopacz David Joseph |
||
5.hod |
EKO |
(103) |
změna |
Cejnarová Aneta |
|||
6.hod |
HOZ |
(105) |
změna |
Cvan Vojtěch |
|||
2.D |
4.hod |
NEJ |
1.sk |
(J3) |
změna |
Dobešová Jana |
|
5.hod |
NEJ |
2.sk |
(312) |
změna |
Dobešová Jana |
||
3.D |
1.hod |
UCE |
2.sk |
(421) |
přesun << |
Tůmová Alena |
z 5.4. (Pá) 7.hod |
3.F |
3.hod |
EKO |
(207) |
změna |
Halfarová Lenka |
||
4.B |
3.hod |
EKO |
(204) |
změna |
Beránková Václava |
||
7.hod |
PSY |
PSY |
(13) |
změna |
Kalina Lukáš |
||
8.hod |
PSY |
PSY |
(13) |
změna |
Kalina Lukáš |
||
4.C |
7.hod |
PSY |
PSY |
(13) |
změna |
Kalina Lukáš |
|
8.hod |
PSY |
PSY |
(13) |
změna |
Kalina Lukáš |
||
4.D |
7.hod |
PSY |
PSY |
(13) |
změna |
Kalina Lukáš |
|
8.hod |
PSY |
PSY |
(13) |
změna |
Kalina Lukáš |
||
4.E |
3.hod |
MAT |
(312) |
změna |
Ježková Monika |
||
7.hod |
PSY |
PSY |
(13) |
změna |
Kalina Lukáš |
||
8.hod |
PSY |
PSY |
(13) |
změna |
Kalina Lukáš |
||
4.F |
7.hod |
PSY |
PSY |
(13) |
změna |
Kalina Lukáš |
|
8.hod |
PSY |
PSY |
(13) |
změna |
Kalina Lukáš |
Suplování: Čtvrtek 4.4.2024
Změny v rozvrzích učitelů: |
||||||
Kučera Martin |
3.hod |
změna |
EKO |
1.E |
(103) |
|
Cejnarová Aneta |
4.hod |
změna |
EKO |
2.A |
(105) |
|
Grosová Klára |
7.hod |
změna |
ANJ |
2.A (2.sk) |
(105) |
|
Halfarová Lenka |
3.hod |
změna |
EKO |
4.F (1.sk) |
(415) |
|
Hobzová Adéla |
6.hod |
změna |
SPV |
1.E |
(002) |
|
Horáčková Hana |
4.hod |
změna |
RUJ |
2.C (2.sk) |
(107) |
|
Hrbková Angelika |
5.hod |
změna |
EKO |
1.G |
(312) |
|
Kmeťová Lenka |
1.hod |
změna |
ANJ |
1.E (2.sk) |
(102) |
|
Lepesantová Erika |
5.hod |
změna |
DEJ |
1.E |
(002) |
|
McIntoshová Vendula |
6.hod |
změna |
ANJ |
1.B (2.sk) |
(105) |
|
Plzák Lukáš |
3.hod |
změna |
CJK |
2.A (2.sk) |
(105) |
|
Štěpánová Květoslava |
2.hod |
změna |
UCE |
2.A (2.sk) |
(105) |
|
Vraná Brigita |
4.hod |
změna |
FYZ |
1.A |
(304) |
|
Vronková Mária |
3.hod |
změna |
MAT |
1.D |
(204) |
|
Zunová Jana |
2.hod |
supl. (Stá) |
UCE |
2.D (2.sk) |
(112) |
Změny v rozvrzích tříd: |
|||||||
1.A |
4.hod |
FYZ |
(304) |
změna |
Vraná Brigita |
||
1.B |
6.hod |
ANJ |
2.sk |
(105) |
změna |
McIntoshová Vendula |
|
1.D |
3.hod |
MAT |
(204) |
změna |
Vronková Mária |
||
1.E |
1.hod |
ANJ |
2.sk |
(102) |
změna |
Kmeťová Lenka |
|
3.hod |
EKO |
(103) |
změna |
Kučera Martin |
|||
5.hod |
DEJ |
(002) |
změna |
Lepesantová Erika |
|||
6.hod |
SPV |
(002) |
změna |
Hobzová Adéla |
|||
1.G |
5.hod |
EKO |
(312) |
změna |
Hrbková Angelika |
||
2.A |
2.hod |
UCE |
2.sk |
(105) |
změna |
Štěpánová Květoslava |
|
3.hod |
CJK |
2.sk |
(105) |
změna |
Plzák Lukáš |
||
4.hod |
EKO |
(105) |
změna |
Cejnarová Aneta |
|||
7.hod |
ANJ |
2.sk |
(105) |
změna |
Grosová Klára |
||
2.C |
4.hod |
RUJ |
2.sk |
(107) |
změna |
Horáčková Hana |
|
2.D |
2.hod |
UCE |
2.sk |
(112) |
supluje |
Zunová Jana |
(Stá) |
3.B |
6.hod |
MJK |
MJK |
odpadá |
(Mch) |
||
7.hod |
MJK |
MJK |
odpadá |
(Mch) |
|||
3.D |
6.hod |
MJK |
MJK |
odpadá |
(Mch) |
||
7.hod |
MJK |
MJK |
odpadá |
(Mch) |
|||
3.E |
6.hod |
MJK |
MJK |
odpadá |
(Mch) |
||
7.hod |
MJK |
MJK |
odpadá |
(Mch) |
|||
3.F |
6.hod |
MJK |
MJK |
odpadá |
(Mch) |
||
7.hod |
MJK |
MJK |
odpadá |
(Mch) |
|||
4.F |
3.hod |
EKO |
1.sk |
(415) |
změna |
Halfarová Lenka |
Suplování: Pátek 5.4.2024
Změny v rozvrzích učitelů: |
||||||
Beneš Václav |
6.hod |
změna |
HOZ |
2.D |
(421) |
|
Cejnarová Aneta |
6.hod |
změna |
EKO |
2.A |
(112) |
|
Grosová Klára |
3.hod |
změna |
ANJ |
2.A (2.sk) |
(112) |
|
Hobzová Adéla |
4.hod |
změna |
SPV |
1.G |
(312) |
|
Holá Jana |
4.hod |
změna |
PEK |
2.A (2.sk) |
(S1) |
|
Kalina Lukáš |
2.hod |
změna |
INF |
1.G (2.sk) |
(S1) |
|
7.hod |
změna |
INF |
1.G (1.sk) |
(108) |
||
Kmeťová Lenka |
2.hod |
změna |
ANJ |
1.E (2.sk) |
(J1) |
|
Michálková Martina |
4.hod |
změna |
LIT |
1.E |
(105) |
|
Pernicová Jana |
3.hod |
změna |
LIT |
2.D |
(415) |
|
Plzák Lukáš |
7.hod |
změna |
LIT |
2.A |
(105) |
|
Pospíšilová Barbora |
3.hod |
změna |
MAT |
1.G (2.sk) |
(206) |
|
Procházková Jana |
2.hod |
změna |
SPJ |
2.F (1.sk) |
(412) |
|
Římalová Tereza |
5.hod |
změna |
ANJ |
2.D (2.sk) |
(212) |
|
Sedláčková Milena |
7.hod |
přesun << |
ANJ |
4.C (2.sk) |
(203) |
z 2.4. 1.hod |
Staňková Lenka |
5.hod |
změna |
ANJ |
2.D (1.sk) |
(421) |
|
Šandová Tereza |
2.hod |
změna |
SPJ |
2.A (2.sk) |
(105) |
|
Štěpánová Květoslava |
5.hod |
změna |
UCE |
2.A (2.sk) |
(112) |
|
Tomanová Zdeňka |
5.hod |
změna |
ANJ |
4.F (1.sk) |
(J2) |
|
Tůmová Alena |
7.hod |
přesun >> |
UCE |
3.D (2.sk) |
na 3.4. 1.hod |
|
Vraná Brigita |
1.hod |
změna |
MAT |
2.A |
(105) |
|
Žákovská Monika |
3.hod |
změna |
MAT |
1.E (2.sk) |
(105) |
Změny v rozvrzích tříd: |
|||||||
1.E |
2.hod |
ANJ |
2.sk |
(J1) |
změna |
Kmeťová Lenka |
|
3.hod |
MAT |
2.sk |
(105) |
změna |
Žákovská Monika |
||
4.hod |
LIT |
(105) |
změna |
Michálková Martina |
|||
1.G |
2.hod |
INF |
2.sk |
(S1) |
změna |
Kalina Lukáš |
|
3.hod |
MAT |
2.sk |
(206) |
změna |
Pospíšilová Barbora |
||
4.hod |
SPV |
(312) |
změna |
Hobzová Adéla |
|||
7.hod |
INF |
1.sk |
(108) |
změna |
Kalina Lukáš |
||
2.A |
1.hod |
MAT |
(105) |
změna |
Vraná Brigita |
||
2.hod |
SPJ |
2.sk |
(105) |
změna |
Šandová Tereza |
||
3.hod |
ANJ |
2.sk |
(112) |
změna |
Grosová Klára |
||
4.hod |
PEK |
2.sk |
(S1) |
změna |
Holá Jana |
||
5.hod |
UCE |
2.sk |
(112) |
změna |
Štěpánová Květoslava |
||
6.hod |
EKO |
(112) |
změna |
Cejnarová Aneta |
|||
7.hod |
LIT |
(105) |
změna |
Plzák Lukáš |
|||
2.D |
3.hod |
LIT |
(415) |
změna |
Pernicová Jana |
||
5.hod |
ANJ |
1.sk |
(421) |
změna |
Staňková Lenka |
||
5.hod |
ANJ |
2.sk |
(212) |
změna |
Římalová Tereza |
||
6.hod |
HOZ |
(421) |
změna |
Beneš Václav |
|||
2.F |
2.hod |
SPJ |
1.sk |
(412) |
změna |
Procházková Jana |
|
3.D |
7.hod |
UCE |
2.sk |
přesun >> |
na 3.4. (St) 1.hod |
||
4.C |
7.hod |
ANJ |
2.sk |
(203) |
přesun << |
Sedláčková Milena |
z 2.4. (Út) 1.hod |
4.F |
5.hod |
ANJ |
1.sk |
(J2) |
změna |
Tomanová Zdeňka |
Suplování: Pondělí 8.4.2024
Změny v rozvrzích učitelů: |
||||||
Fridrich Pavel |
7.hod |
přesun >> |
SPV |
1.C |
na 10.4. 4.hod |
|
Holá Jana |
3.hod |
supl. (Ko) |
PEK |
1.A |
(108) |
|
4.hod |
změna |
PEK |
3.A (1.sk) |
(12) |
||
Horáčková Hana |
2.hod |
změna |
PEK |
2.C (1.sk) |
(S3) |
|
Kosová Jana |
1.- 4. hod Obecný pedagogický dozor |
|||||
Podhorník Jan |
2.hod |
supl. (Ko) |
PEK |
1.B |
(108) |
|
Prchalová Věnceslava |
6. hod Obecný pedagogický dozor |
Změny v rozvrzích tříd: |
|||||||
1.A |
3.hod |
PEK |
(108) |
supluje |
Holá Jana |
(Ko) |
|
1.B |
2.hod |
PEK |
(108) |
supluje |
Podhorník Jan |
(Ko) |
|
1.C |
7.hod |
SPV |
přesun >> |
na 10.4. (St) 4.hod |
|||
2.C |
2.hod |
PEK |
1.sk |
(S3) |
změna |
Horáčková Hana |
|
3.A |
4.hod |
PEK |
1.sk |
(12) |
změna |
Holá Jana |
|
4.A |
1.hod |
PEK |
2.sk |
odpadá |
(Ko) |
Suplování: Úterý 9.4.2024
Nepřítomné třídy |
1. |
2. |
3. |
4. |
5. |
6. |
7. |
8. |
9. |
10. |
11. |
12. |
3.B |
jiný |
jiný |
||||||||||
3.C |
jiný |
jiný |
||||||||||
3.D |
jiný |
jiný |
||||||||||
3.E |
jiný |
jiný |
||||||||||
3.F |
jiný |
jiný |
Změny v rozvrzích učitelů: |
||||||
Beneš Václav |
4.hod |
supl. (Stá) |
POP |
4.F (POP)+ |
(107) |
|
Cejnarová Aneta |
7., 8. hod Obecný pedagogický dozor |
|||||
Halfarová Lenka |
7., 8. hod Obecný pedagogický dozor |
|||||
Loeblová Martina |
7., 8. hod Obecný pedagogický dozor |
|||||
Prchalová Věnceslava |
5.hod |
supl. (Stá) |
POP |
4.F (POP)+ |
(105) |
Změny v rozvrzích tříd: |
|||||||
4.B |
4.hod |
POP |
POP |
(107) |
supluje |
Beneš Václav |
(Stá) |
5.hod |
POP |
POP |
(105) |
supluje |
Prchalová Věnceslava |
(Stá) |
|
4.C |
4.hod |
POP |
POP |
(107) |
supluje |
Beneš Václav |
(Stá) |
5.hod |
POP |
POP |
(105) |
supluje |
Prchalová Věnceslava |
(Stá) |
|
4.D |
4.hod |
POP |
POP |
(107) |
supluje |
Beneš Václav |
(Stá) |
5.hod |
POP |
POP |
(105) |
supluje |
Prchalová Věnceslava |
(Stá) |
|
4.E |
4.hod |
POP |
POP |
(107) |
supluje |
Beneš Václav |
(Stá) |
5.hod |
POP |
POP |
(105) |
supluje |
Prchalová Věnceslava |
(Stá) |
|
4.F |
4.hod |
POP |
POP |
(107) |
supluje |
Beneš Václav |
(Stá) |
5.hod |
POP |
POP |
(105) |
supluje |
Prchalová Věnceslava |
(Stá) |
Pedagogický dohled u třídy: |
3.B (MEV2), 7., 8. hod - Loeblová Martina |
3.B (MIE), 7., 8. hod - Halfarová Lenka |
3.C (MEV1), 7., 8. hod - Cejnarová Aneta |
3.C (MIE), 7., 8. hod - Halfarová Lenka |
3.D (MEV2), 7., 8. hod - Loeblová Martina |
3.D (MIE), 7., 8. hod - Halfarová Lenka |
3.E (MEV1), 7., 8. hod - Cejnarová Aneta |
3.E (MIE), 7., 8. hod - Halfarová Lenka |
3.F (MEV2), 7., 8. hod - Loeblová Martina |
3.F (MIE), 7., 8. hod - Halfarová Lenka |
Suplování: Středa 10.4.2024
Nepřítomné třídy |
1. |
2. |
3. |
4. |
5. |
6. |
7. |
8. |
9. |
10. |
11. |
12. |
2.E |
jiný |
jiný |
jiný |
jiný |
jiný |
jiný |
Změny v rozvrzích učitelů: |
||||||
Beneš Václav |
2.- 7. hod Obecný pedagogický dozor |
|||||
Fridrich Pavel |
4.hod |
přesun << |
SPV |
1.C |
(206) |
z 8.4. 7.hod |
Halfarová Lenka |
6.hod |
supl. (Ben) |
HOZ |
2.C |
(115) |
|
Horáčková Hana |
4.hod |
odpadá |
PEK |
2.E (1.sk) |
jiný duvod |
|
Jelínková Zuzana |
3.hod |
odpadá |
TEV |
2.E (Dív) |
jiný duvod |
|
Klopacz David Joseph |
2.hod |
odpadá |
ANJ |
2.E (2.sk) |
jiný duvod |
|
Kosová Jana |
4.hod |
odpadá |
PEK |
2.E (2.sk) |
jiný duvod |
|
Michálková Martina |
2.hod |
odpadá |
NEJ |
2.E (1.sk) |
jiný duvod |
|
Moudrý Jakub |
3.hod |
supl. (Ben) |
HOZ |
2.B |
(307) |
|
Tomanová Zdeňka |
2.hod |
přesun << |
MAT |
1.A (1.sk) |
(107) |
z 7.hod |
7.hod |
přesun >> |
MAT |
1.A (1.sk) |
na 2.hod |
||
Zapletalová Blanka |
5.hod |
odpadá |
MAT |
2.E |
jiný duvod |
|
Žákovská Monika |
7.hod |
odpadá |
FYZ |
2.E |
jiný duvod |
Změny v rozvrzích tříd: |
|||||||
1.A |
2.hod |
MAT |
1.sk |
(107) |
přesun << |
Tomanová Zdeňka |
z 7.hod |
2.hod |
DEJ |
odpadá |
(Ben) |
||||
7.hod |
MAT |
1.sk |
přesun >> |
na 2.hod |
|||
1.C |
4.hod |
SPV |
(206) |
přesun << |
Fridrich Pavel |
z 8.4. (Po) 7.hod |
|
2.B |
3.hod |
HOZ |
(307) |
supluje |
Moudrý Jakub |
(Ben) |
|
2.C |
6.hod |
HOZ |
(115) |
supluje |
Halfarová Lenka |
(Ben) |
|
3.B |
7.hod |
HOZ |
odpadá |
(Ben) |
Pedagogický dohled u třídy: |
2.E, 2.- 7. hod - Beneš Václav |
Suplování: Čtvrtek 11.4.2024
Změny v rozvrzích učitelů: |
||||||
Hobzová Adéla |
1.hod |
změna |
SPV |
3.E |
(112) |
|
Koušek Milan |
4.hod |
supl. (Há) |
PEK |
1.E |
(12) |
|
Malášková Zuzana |
3.hod |
změna |
NEJ |
1.C (1.sk) |
(307) |
|
Podhorník Jan |
2.hod |
změna |
LIT |
2.F |
(321) |
|
Procházková Jana |
3.hod |
změna |
SPJ |
2.F (1.sk) |
(J3) |
|
Zapletalová Blanka |
1., 2. hod Obecný pedagogický dozor |
Změny v rozvrzích tříd: |
|||||||
1.C |
3.hod |
NEJ |
1.sk |
(307) |
změna |
Malášková Zuzana |
|
1.E |
4.hod |
PEK |
(12) |
supluje |
Koušek Milan |
(Há) |
|
1.G |
1.hod |
PEK |
odpadá |
(Há) |
|||
2.D |
2.hod |
PEK |
1.sk |
odpadá |
(Há) |
||
2.F |
2.hod |
LIT |
(321) |
změna |
Podhorník Jan |
||
3.hod |
SPJ |
1.sk |
(J3) |
změna |
Procházková Jana |
||
3.E |
1.hod |
SPV |
(112) |
změna |
Hobzová Adéla |
Suplování: Pátek 12.4.2024
Nepřítomné třídy - nejsou
Změny v rozvrzích učitelů - nejsou
Změny v rozvrzích tříd - nejsou
Zpracováno v systému Bakaláři